Petra Podlahová

JÓGA

Moje první setkání s jógou bylo na Zimním stadionu v Táboře, kam jsem pravidelně docházela na skvělé lekce Power jógy. Sportu se věnuji celý život a jóga mi přišla jako skvělý doplněk. Pak uběhlo zhruba dvacet let a já začala jógu vnímat z jiné perspektivy. Během covidu jsem si udělala kurz učitele jógy https://school.myvinyasapractice.com se záměrem proniknout hlouběji do mé vlastní praxe. Výuka, předávání informací a inspirace mými studenty mě nesmírně baví, v listopadu 2022 jsem v Táboře odučila moji první lekci jógy a zjistila, že to je to, čemu se chci pravidelně věnovat.

Pravidelné skupinové lekce probíhají v Centru života v Táboře. Od září 2023 cvičíme v pondělí v 8:15 a v sobotu v 8:15. Každá lekce má 60 minut. Pondělní hodiny jsou pomalejší, hodí se pro ty, kteří s jógou začínají nebo pro ty, kteří si chtějí zopakovat základy jógy. Sobotní lekce jsou svižnější ve stylu Vinyasa Flow, o józe už byste měli něco vědět. Cena za lekci 150,- Kč, místo si prosím rezervujte nejpozději do soboty večer (pondělí) nebo do čtvrtka večer (sobota) na tel. 737 343 193 popřípadě na joga@petrapodlahova.cz.

Více informací na: https://www.petrapodlahova.cz/yoga-classes

Lekce anglického jazyka

Soukromé výuce angličtiny se věnuji již přes 20 let. Zpočátku za mnou studenti docházeli na Staré město v Táboře, poté, co jsem se odstěhovala do Berlína, jsem s některými pokračovala online. V průběhu covidového roku 2020 jsem si udělala cambridgskou zkoušku C2 Proficiency, licenci trenéra tenisu 3. třídy a kurz učitele jógy (něco online a něco s rouškou). V roce 2022 jsme se s rodinou rozhodli přestěhovat z Berlína do Tábora a od září 2022 vyučuji jak prezenčně v prostorách Centra života, tak i online v pohodlí vašeho domova či kanceláře (nebo během vašich/mých cest po světě). Jednotlivé kurzy včetně cen rozklikněte zde: https://www.petrapodlahova.cz/english-classes