Lucie Šormová 

Provozovatel Centra Života

Maminky v pohybu/ Core stability/ Kruhový trénink/ Výživové poradenství / Přednášky o výživě

Společně s dalšími lektory se podílím na tvoření prostoru Centra Života, aby jste se zde cítili příjemně a které je tu pro Vás. 
Vystudovala jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě a právě tento obor mi ukázal cestu mé profesní kariéry. Po dokončení magisterského studia jsem se dále rozhodla pro 2leté studium Trenérské školy pod FTVS UK ve specializaci Kulturistika (trenér I. třídy, nejvyšší licence v trenérské oblasti). Osobnímu trenérství se věnuji od roku 2008. Během těchto let mi prošlo pod rukama spousta lidí různého věku, zdravotního omezení a individuálních cílů. Od roku 2012 spolupracuji se sportovní organizací BP Sport, v rámci jejichž kurzů vedu akreditované kurzy pro Instruktory a Trenéry fitness. 
https://www.sportbp.cz/sportovnikurzy/kurz-instruktor-fitcentra.php

Aktuálně studuji obor fyzioterapie na fakultě zdravotnických studií UJEP.

Své lekce a tréninky zaměřuji primárně na fyzio fitness, s cílem posílit hluboký stabilizační systém páteře. Svou práci se snažím neustále posouvat dopředu. Při každém cvičení mi jde zejména o zdraví jedince, proto se snažím vést lekce maximálně precizně a soustředit se na každý detail. 

Jsem zároveň maminka tří dětí, a proto nabízím dalším maminkám lekce, u kterých se nabijí energií a při tom udělají něco pro své zdraví a fyzickou kondici. Přítomnost dětí na dopoledních lekcích je samozřejmostí. 

https://centrumzivota.webnode.cz/pravidelne-lekce/


Dále pořádám přednášky o výživě pro veřejnost, školy či firmy zaměřené na různá témata a víkendové pobyty zaměřené na zdravotní fitness a přednášky o výživě.

 www.trenerlucie.cz   tel.: +420 776 620 934