Sylvie Šindelářová - terapie Já jsem, Celostní medicína, intuitivní masáže

Zabývám se působením našich emocí na zdravotní stav. Pomáhám tyto emoční situace měnit, dle potřeb i přání. Jde v podstatě o trénink sebeovládání. Terapii vedu tak, že učím, co by mohl klient udělat, aby se naučil proměnit své pocity. Tím se spouští uzdravovací proud pro duši, tělo i situace. Má péče je velmi individuální. Odhaluje skryté talenty, osobní zdroje, citlivost. Pochopení situací tvoří rozpouštění blokád. Pomoc poskytuji i v oblasti sociálně právní, poradím napojení na další odborníky.

Jako doplnění konzultuji působení výživy, léčebných cvičení, technik mindfulness, nebo i využívání homeopatie, případně tinktur a bylin.
S klienty pracuji od roku 2011. Umělecké terapii jsem se věnovala 14 let. Mou aktuální novinkou je intuitivní uvolňující masáž, doplnění, při procesu nalézání nového pohledu na péči o svůj život.
Mnoho let jsem praktikovala sestavu 5 Tibeťanů, Emoční yogu, v těhotenství Gravid yogu. 

Přes 27 let jsem studovala i zkoušela léčitelské metody z celého světa, také klasický i holistický přístup k terapiím. Více o tom píši v sekci zkušenosti na svém webu. Tato práce je současně můj vášnivý koníček. Spolu s uměleckou tvorbou, procházkami krajinou a péčí o mou zahradu. Jsem vegetariánka, malířka, poslední tři roky nejraději čtu i praktikuji o mindful breathing dle učitele Thich Nhat Hanh, dříve jsem do hloubky studovala např. přístupy Mistra Mantak Chii, který je tvůrcem Universal Healing Tao System. Učila jsem se také techniky Dr. Ihaleakala Hew Lena, praxi o usmíření a odpuštění, zejména v rámci širší rodiny, řešení rodového traumatu, o emoční mysli, podvědomí, i jak očistit myšlenky od toxických emocí. Je mi 46 let, jsem máma dvou dospělých dětí :-)Můj názor je, že veškeré situace mají emoční a situační podklad a je jedno, zda nás zmenšují tenze z bolesti páteře, nebo nám je psychicky špatně.
Dívám se na Vás obdařena velkou empatií, silnou intuicí, srdcem, ale také velkou analytickou schopností, spolu s řadou zkušeností z léčitelské práce a psychologie. Budu Vás provázet k Vaší síle. Pomohu rozplétat - kde Vás svazuje nějaká potíž. Začnete se cítit svobodnější a sebejistější. Začnou k Vám proudit myšlenky i řešení, které v sobě máte ukryté. Můžete se začít nově rozhodovat. Opouštět způsoby, které Vám nejsou příjemné.
Opravdu se lze naučit: Měnit své emoční nastavení v přesných situacích, tím si zajistit nové dění kolem sebe. Naučím Vás vracet se ke svým snům, cílům. Nevystupovat z Cesty, a pokud, tak navracet se zpět.Být plně v pozici ,,Já jsem" v tom je obrovská síla každého z nás.
Efektivita mojí práce je skutečně rychlá změna a úleva.
Mou Ctí je Vám pomáhat

Sylvie Šindelářová, DiS. 

Web: https://www.atelierjajsem.com 

Email: atelierjajsem@gmail.com

Telefon: 774 237 701