Bára Stettler Tůmová - Těhotenská jóga, Jóga po porodu

Jóga mě provází životem od roku 2012. Po letech intenzivního tréninku moderní gymnastiky moje tělo potřebovalo pohyb a duše péči a rozvoj. A jak to u joģy často bývá - z ashtanga vinyasy jógy jsem se postupně odklonila směrem ke klidnější hatha józe a lekcím se zaměřením na specifické cílové skupiny.

První lektorské zkušenosti jsem získala během osmiměsíčního pobytu v Barmě při vedení lekcí v místní organizaci pro emancipaci mladých žen a také v komunitě Lékařů bez hranic. Po návratu do ČR jsem chtěla do jógových praktik nahlédnout hlouběji a absolvovala jsem jógový výcvik III. a II. třídy na České akademii jógy v Praze ve spolupráci s FTVS na UK (akreditováno MŠMT ČR, celkem 300 hodin). Během druhého těhotenství jsem v roce 2023 prošla výcvikem prenatální a postnatální jógy v Institutu Bernadette de Gasquet v Paříži (35 hodin). Tamtéž, od roku 2024 procházím výcvikem s provokativním názvem Jóga bez sebepoškozování (Yoga sans dégâts).

Po práci v artovém kině a v kulturním centru pro seniory Elpida jsem se s rodinou přestěhovala do francouzského města Rouen, kde jsem dva roky vedla lekce hathy jógy, taneční jógy, jógy pro seniory, prenatální a postnatální jógy. A teď se těším z toho, že jsem zpět v rodném Táboře a že vás budu v Centru Života provázet lekcemi těhotenské jógy a jógy po porodu.

Kontakt a rezervace:

W: bastum-yoga.reenio.cz
T: +420 776 165 270
Email: barka.tumova@gmail.com